News

Asociacijos nariams – nemokami GPAIS mokymai

Posted by agia.lt
Category:

Mieli Asociacijos nariai,

Kviečiame į seminarą „Aplinkosaugos apskaitos rengimas ir administravimas GPAIS sistemoje: kaip veikia ši sistema ir kaip su ja dirbti, praktinių situacijų analizė“.

Seminaro metu aptarsime ką gamintojams ir (ar) importuotojams būtina žinoti apie gaminių, alyvos, transporto priemonių apskaitą bei kaip įgyvendinti visus reikalavimus GPAIS? Atsakysime į Jūsų klausimus.

Jūsų lauksime:

Kaune – lapkričio 29 d. 9.30 val. „Europa Royal“ viešbutyje adresu Miško g. 11

Registracija:

Norėdami registruotis į seminarus užpildykite registracijos anketą – registraciją į seminarą

Neturintiems galimybės atvykti numatytą dieną į Kauną kviečiame stebėti tiesioginę seminaro transliaciją internetu. Įmonės, norinčios gauti prisijungimus seminaro transliacijai, registruokitės paspaudę šią nuorodą.

Registracijos anketose kviečiame užduoti išankstinius klausimus lektoriui, tam, kad galėtumėm iš anksto pasiruošti ir atsakyti į Jums aktualius klausimus.

Seminaro prezentacija

Parašykite komentarą

Atliekų išvežimo užsakymas[recaptcha]

Atliekų išvežimo užsakymas

  • Fizinis asmuo
  • Juridinis asmuo


[recaptcha]


[recaptcha]

Skaičiuoklė

Įrašykite metų eigoje planuojamus į šalies vidaus rinką išleisti apmokestinamųjų gaminių, alyvos kiekį tonomis arba transporto priemonių kiekį vnt. ir sužinokite kiek kainuotų gamintojams ir importuotojams nustatytų pareigų vykdymas dalyvaujant Autogamintojų ir Importuotojų Asociacijos (AGIA) sukurtoje atliekų tvarkymo sistemoje.