News

Atliekų surinkimo akcija Mažeikiuose atšaukiama

Posted by augis
Category:

Planuota atliekų surinkimo akcija Mažeikių rajone nukeliama vėlesniam laikui. 

Balandžio 9 d. iš Mažeikių rajono savivaldybės gyventojų bus nemokamai renkamos šios susikaupusios ir aplinkai pavojingos atliekos: automobilių akumuliatoriai, automobilių amortizatoriai, automobilių kuro, tepalo ir oro filtrai, panaudota alyva, baterijos (galvaniniai elementai), padangos (vienas gyventojas (transporto priemonės valdytojas) galės atiduoti ne daugiau kaip 2 naudotas padangas, todėl būtina su savimi turėti transporto priemonės registracijos pažymėjimą).

Atliekos priimamos tik iš fizinių asmenų ir tik lentelėje nurodytu laiku surinkimo vietoje perduodant jas UAB „Žalvaris“ vairuotojui. Palikti atliekas surinkimo vietoje griežtai draudžiama.

Įmonėms, ūkininkams informacija apie tinkamą alyvų ir apmokestinamųjų gaminių atliekų tvarkymą teikiama mob. 8 687 95 159 arba el. paštu info@agia.lt.

Balandžio 9 d. (ketvirtadienis)

Adresas Stovėjimo vieta Laikas
Viekšniai Prie seniūnijos 9.00 – 9.20
Tirkšliai Prie seniūnijos 9.50 – 10.10
Šerkšnėnai Prie seniūnijos 10.35 – 10.45
Seda Prie seniūnijos 11.20 – 11.35
Židikai Prie seniūnijos 12.15 – 12.30
Mažeikiai Laisvės 8, iš kiemo pusės 13.10 – 13.30
Reivyčiai Prie seniūnijos 13.55 – 14.15
Laižuva Prie seniūnijos 14.55 – 15.15

 

Parašykite komentarą

Atliekų išvežimo užsakymas[recaptcha]

Atliekų išvežimo užsakymas

  • Fizinis asmuo
  • Juridinis asmuo


[recaptcha]


[recaptcha]

Skaičiuoklė

Įrašykite metų eigoje planuojamus į šalies vidaus rinką išleisti apmokestinamųjų gaminių, alyvos kiekį tonomis arba transporto priemonių kiekį vnt. ir sužinokite kiek kainuotų gamintojams ir importuotojams nustatytų pareigų vykdymas dalyvaujant Autogamintojų ir Importuotojų Asociacijos (AGIA) sukurtoje atliekų tvarkymo sistemoje.