News

Gamintojų ir importuotojų verslo valdymų sistemų integracija su GPAIS

Posted by augis
Category:

Gamintojai ir importuotojai, savo veikloje susiduriantys su dideliais gaminių ir pakuočių kiekiais, kitąmet jų apskaitą galės daryti lengviau – Aplinkos ministerijoje rengiama integracinė sąsaja, leisianti įmonėms efektyviai susieti turimas verslo valdymo sistemas (VVS) su Vieninga gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacine sistema (GPAIS).

Paspaudus nuorodą rasite detalesnę informaciją t.y pradinę specifikaciją, kuria vadovaujantis galima ruošti VVS integracijai su GPAIS. Detali techninė specifikacija bus paruošta ir publikuota šių metų gruodžio mėn. pradžioje. Integracinės sąsajos pagalba Gamintojai ir importuotojai per savo turimas VVS galės į GPAIS įkelti gaminių ir pakuočių sąrašus. Taip pat bus galimybė importuoti duomenis į GPAIS rankiniu būdu, suformavus XML bylą.

 

Parašykite komentarą

Atliekų išvežimo užsakymas[recaptcha]

Atliekų išvežimo užsakymas

  • Fizinis asmuo
  • Juridinis asmuo


[recaptcha]


[recaptcha]

Skaičiuoklė

Įrašykite metų eigoje planuojamus į šalies vidaus rinką išleisti apmokestinamųjų gaminių, alyvos kiekį tonomis arba transporto priemonių kiekį vnt. ir sužinokite kiek kainuotų gamintojams ir importuotojams nustatytų pareigų vykdymas dalyvaujant Autogamintojų ir Importuotojų Asociacijos (AGIA) sukurtoje atliekų tvarkymo sistemoje.