Informacinė medžiaga

Siekiame įgyvendinti visuomenės švietimo ir informavimo apmokestinamųjų gaminių, alyvos bei baterijų ir akumuliatorių atliekų tvarkymo programą.

Čia galite rasti ir susipažinti su informacine medžiaga, kurios tikslas informuoti ir šviesti eksplotuoti netinkamų transporto priemonių, apmokestinamųjų gaminių, alyvos, baterijų ir akumuliatorių vartotojus, atliekų turėtojus, platintojus ir plačiąją visuomenę apie netinkamo atliekų tvarkymo žalą visuomenės sveikatai ir aplinkai bei  informuoti apie atliekų surinkimo vietas, atliekų grąžinimo, surinkimo ir perdirbimo sistemas ir galimybes jomis naudotis.

Informacija įmonėms:

Prekiaujate autodetalėmis ar automobiliais? O gal vykdote transporto priemonių techninės priežiūros darbus? Susipažinkite kokios visuomenės informavimo priemonės turi būti Jūsų įmonėse:

Informacija alyvos platintojams.

Informacija prekiaujantiems padangomis.

Transporto priemonių platinimas.

Baterijos ir galvaniniai elementai.

Informacija gyventojams:

Programos įgyvendinimą kontroliuoja Aplinkos apsaugos agentūra.

Atliekų išvežimo užsakymas[recaptcha]

Atliekų išvežimo užsakymas

  • Fizinis asmuo
  • Juridinis asmuo


[recaptcha]


[recaptcha]

Skaičiuoklė

Įrašykite metų eigoje planuojamus į šalies vidaus rinką išleisti apmokestinamųjų gaminių, alyvos kiekį tonomis arba transporto priemonių kiekį vnt. ir sužinokite kiek kainuotų gamintojams ir importuotojams nustatytų pareigų vykdymas dalyvaujant Autogamintojų ir Importuotojų Asociacijos (AGIA) sukurtoje atliekų tvarkymo sistemoje.