News

Patarimai, kurie automobilių pramonės atstovams palengvins darbą su GPAIS

Posted by agia.lt
Category:

Nuo šių metų pradžios tūkstančiams įmonių Lietuvoje įsigaliojo prievolė atliekų apskaitai naudoti bendrą gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacinę sistemą (toliau – GPAIS). Ši sistema aktuali ir visiems šalyje veikiantiems automobilių ir jų dalių gamintojams, importuotojams. Vis tik perėjimas prie GPAIS nėra toks jau paprastas procesas, todėl Aplinkos ministerija nustatė pereinamąjį laikotarpį, per kurį įmonės turi pasirengti naudotis naująja sistema. Tam įmonės laiko turi iki šių metų birželio 30 d.

Autogamintojų ir importuotojų asociacijos (AGIA) direktorė Rita Zdanevičienė ir GPAIS kūrusios bendrovės „Algoritmų sistemos“ aplinkosaugos projektų vadovė Ingrida Dubauskienė atkreipė dėmesį į svarbiausius dalykus ruošiantis naujosios sistemos naudojimuisi.

Plačiau apie tai skaitykite čia „Alfa.lt“ naujienų portale: https://www.alfa.lt/straipsnis/50273530/patarimai-kurie-automobiliu-pramones-atstovams-palengvins-darba-su-gpais

Parašykite komentarą

Atliekų išvežimo užsakymas[recaptcha]

Atliekų išvežimo užsakymas

  • Fizinis asmuo
  • Juridinis asmuo


[recaptcha]


[recaptcha]

Skaičiuoklė

Įrašykite metų eigoje planuojamus į šalies vidaus rinką išleisti apmokestinamųjų gaminių, alyvos kiekį tonomis arba transporto priemonių kiekį vnt. ir sužinokite kiek kainuotų gamintojams ir importuotojams nustatytų pareigų vykdymas dalyvaujant Autogamintojų ir Importuotojų Asociacijos (AGIA) sukurtoje atliekų tvarkymo sistemoje.