Skip to main content

 ORIENTAVIMOSI RALIS – KAS TAI?

Tai pramoginis – edukacinis renginys, kuomet dalyviai automobiliais įveikia specialiai jiems parengtą maršrutą: aplankomos įdomiausios vietos, ieškoma geografinių, istorinių ir kitokių objektų.

Važiuosime bendrojo naudojimo keliais, tad nei vairuotojui, nei jo šturmanams jokių specialių gebėjimų nereikės. O renginio nugalėtojai paaiškės pagal surinktų balų skaičių, kurie bus skiriami už teisingai atsakytus klausimus bei atliktas užduotis.

Greičio ruožų ir ekstremalių užduočių nebus, tad ir maršruto įveikimo laikas galutiniam rezultatui įtakos neturės. Tačiau orientavimosi ralyje tikrai prireiks viso ekipažo pastangų bei netikėčiausių gebėjimų ir žinių!

Registruotis į renginį

RALIO PROGRAMA

10.30 – 10.50 –  Dalyvių atvykimas į starto vietą adresu „Inchcape Motors“ Laisvės pr. 137, Vilnius. Ekipažų registracija. Kava, užkandžiai.
11.00 – 11.30 – Saugos instruktažas ir užduočių pateikimas.
11.30 – 12.00 – Startas (ekipažai startuoja 1-2 min intervalu).

Primename, jog važiuojame pagal KET bendrojo naudojimo keliais. Jokių specialių gebėjimų vairuotojams nereikia. Maršruto įveikimo laikas nematuojamas ir nevertinamas. Svarbiausia ne greitis, o užduočių atlikimas.

12.00 – 16.30 – Orientavimosi ralis. Kad nepritrūktumėt energijos, užkandžiais pasirūpinsime mes – kiekvienas dalyvis gaus lauknešėlį! 🙂
16.30 – 18.00 – Preliminarus finišo laikas Dubingiuose (~50 km nuo Vilniaus).
16.30 – 20.00 – Finišavus turėsite galimybę apžiūrėti atnaujintą Asvejos lankytojų centro ekspoziciją https://asvejosparkas.lt/.

Jūsų lauks užkandžiai ir bendra vakarienė, kurios metu vaišinsimės išskirtiniu istoriniu patiekalu – Radvilų troškiniu. O taip pat išgirsime ir pasakojimą apie to meto virtuvę bei didikų puotas. Na ir, žinoma, renginio kulminacija – apdovanojimai!

INFORMACIJA KOMANDOMS

Ekipažą gali sudaryti nuo 2 – 5 asmenų (kolegos ar šeimos nariai).
Rekomenduojame, kad komandoje būtų bent 2 suaugęs asmenys (vairuotojas + šturmanas).
Įmonę gali atstovauti nuo 1 – 3 ekipažų (komandų).
Automobilis – Jūsų (startinio numerio lipdukai bus klijuojami tik ant automobilio stiklų).

Ralio iniciatorius

Ralio organizatorius