Skip to main content

„Esu atsakingas“  – jūsų gidas atliekų tvarkymo srityje

Aplinkosauga šiandien daugeliui įmonių tampa prioritetine jų veiklos dalimi. Tai ypač aktualu įmonėms, gaminančioms ar importuojančioms automobilių detales, transporto priemones, teikiančioms automobilių remonto, techninės priežiūros paslaugas. AGIA kviečia nelikti abejingais ir jungtis prie atliekų tvarkymo iniciatyvos „Esu atsakingas“ – padėsime palengvinti jūsų įmonės aplinkosauginius procesus, supažindinsime su svarbiausiomis atliekų tvarkymo naujienomis, organizuosime aktualius mokymus, seminarus, pasirūpinsime auditu.

Kodėl tai svarbu?

Aplinkosauginis atsakingumas – neatsiejama šiuolaikinio verslo dalis, kiekviena atsakinga įmonė privalo rūpintis neigimo poveikio aplinkai mažinimu. Tai ypatingai aktualu įmonėms, kurių veiklos procesų metu susidaro pavojingos atliekos. Šių atliekų perdirbimas ir utilizavimas reglamentuojamas aplinkosaugos aktų, kurių privalu laikytis.

Norite tapti atsakingais?

Konsultuojame ir vertiname asociacijos narių įmonių veiklos atitikimą aplinkos apsaugos teisės aktams. Rašykite mums – mes patarsime, kaip tai padaryti. >>

Importuojate ar gaminate apmokestinamuosius gaminius, alyvas, baterijas ar automobilius? Tapkite mūsų organizacijos nariu
Vykdote automobilių techninę priežiūrą ir remontą? Prekiaujate baterijomis, padangomis ar automobiliais? Susipažinkite su aktualia informacija Jūsų įmonei.

AGIA nariai 

Didžiuojamės per penkerius veiklos metus subūrę atsakingų įmonių ratą, tarp kurių – transporto, alyvų bei apmokestinamųjų gaminių, baterijų ir akumuliatorių gamintojai bei importuotojai. Kasdien siekiame užtikrinti tinkamą aplinkosaugos pareigų vykdymą, renkamės patikimiausius partnerius skaidriam atliekų tvarkymui. Domimės naujienomis ir užtikriname, kad aktualiausia informacija AGIA narius pasiektų pirmuosius. Asociacijos nariams vedame nemokamus video seminarus aktualiomis temomis, vykdome aplinkosauginius auditus. Susipažinkite su mūsų nariais!