“Esu atsakingas – jūsų gidas atliekų tvarkymo srityje”

Kviečiame įmones, gaminančias ar importuojančias automobilių detales, transporto priemones ar įmones teikiančias automobilių remonto, techninės priežiūros paslaugas jungtis prie atsakingo atliekų tvarkymo iniciatyvos. Nuolat rengiame video mokymus, skelbiame aplinkosaugos ir atliekų tvarkymo naujienas ir dalinamės žiniomis, taip palengvindami jūsų įmonės aplinkosauginės veiklos procesus.

Kodėl tai svarbu?

Kiekviena įmonė privalo pasirūpinti, kaip sumažinti savo veikla keliamą neigiamą poveikį aplinkai, todėl aplinkosauginis atsakingumas – neatsiejama verslo dalis. Tai ypatingai aktualu įmonėms, kurių veiklos procesų metu susidaro pavojingos atliekos. Šių atliekų perdirbimas ir utilizavimas reglamentuojamas aplinkosaugos aktų, kurių privalu laikytis.

Norite tapti atsakingais?

Konsultuojame ir vertiname asociacijos narių įmonių veiklos atitikimą aplinkos apsaugos teisės aktams. Rašykite mums – mes patarsime, kaip tai padaryti. >>

Importuojate ar gaminate apmokestinamuosius gaminius, alyvas, baterijas ar automobilius? Tapkite mūsų organizacijos nariu
Vykdote automobilių techninę priežiūrą ir remontą? Prekiaujate baterijomis, padangomis ar automobiliais? Susipažinkite su aktualia informacija Jūsų įmonei.
Mumis pasitiki: