Skip to main content

Atliekų surinkimo akcija Alytuje

Atliekų surinkimo akcija Alytuje

Birželio mėnesį iš Alytaus miesto savivaldybės gyventojų bus nemokamai renkamos šios susikaupusios ir aplinkai pavojingos atliekos: automobilių akumuliatoriai, automobilių amortizatoriai, automobilių kuro, tepalo ir oro filtrai, panaudota alyva, baterijos (galvaniniai elementai), padangos (vienas gyventojas (transporto priemonės valdytojas) galės atiduoti ne daugiau kaip 2 naudotas padangas (su savimi turėti transporto priemonės dokumentą).

Gyventojus, turinčius šių atliekų, prašome iki birželio 18 d. registruotis el. paštu info@agia.lt arba tel. 8 612 31919.

Dauguma automobilių atliekų įrašytos į pavojingųjų atliekų sąrašą: hidrauliniai (tepaliniai) amortizatoriai, akumuliatoriai, degalų ir tepalo filtrai, panaudota alyva. Tokios atliekos, taip pat nors ir pavojingomis atliekomis nelaikomos automobilinės atliekos (pavyzdžiui padangos), numestos bet kur, nerūšiuojamos ar netinkamai tvarkomos, gali kelti didelį pavojų tiek aplinkai, tiek pačių žmonių sveikatai. Jas privaloma perduoti atliekų tvarkytojui, turinčiam teisę tvarkyti tokias atliekas. Daugiau informacijos apie tinkamą atliekų tvarkymą – www.agia.lt

Turite seną, nebenaudojamą automobilį? Susisiekite su mumis telefonu 8 687 95 159 arba el.paštu info@agia. Pasirūpinsime, kad senas automobilis būtų saugiai sutvarkytas.