Skip to main content

Esame tam, kad padėtumėm įgyvendinti gamintojo atsakomybės principą

Esame tam, kad padėtumėm įgyvendinti gamintojo atsakomybės principą

Mieli AGIA nariai,

Pagaliau galime stabtelėti, atsigręžti atgal ir įvertinti tai, ką nuveikėme. Praėjusiais nelengvais metais išmokome daug naujų dalykų, įgijome svarbių patirčių, atradome virtualaus bendravimo galimybes. Kartu tai buvo metai, kai labiau tikėjome, dažniau džiaugėmės smulkmenomis. Kviečiu visus pasidalinti šventiniu džiaugsmu ir linkiu, kad būsimi darbai būtų lengvesni, tikslai – greičiau pasiekiami, o kelias į juos – aiškesnis.

Tikime, kad Jums rūpi, ką paliksite ateities kartoms, o mes esame tam, kad padėtume Jums vykdyti gamintojams ir importuotojams tenkančias atsakomybes.

Leiskite padėkoti už Jūsų indėlį, kuriant tvarią ir klestinčią Lietuvą.

Tuo pačiu norime pasidalinti naujausiomis apmokestinamųjų gaminių, alyvos bei transporto priemonių atliekų tvarkymo sektoriaus aktualijomis, todėl parengėme pranešimą, kuriame galite skaityti apie:

  • Aplinkos apsaugos departamentas perspėja dėl GI pareigų (ne)vykdymo.
  • Verta prisiminti: norintys užsisakyti alyvos plakatų, skrajučių apie automobilius ar baterijų surinkimo dėžutes –  užpildykite užsakymo formą internetu.
  • Pasirūpinsime, kad reikalinga visuomenės informavimo  medžiaga jus pasiektų.
  • Kitais metais ir toliau organizuosime mokymus ir seminarus.  Kviečiame siūlyti aktualias Jums temas.
  • Primename, kad AGIA savo nariams vykdo aplinkosaugines konsultacijas. Sausio mėnesį informuosime, kada ir kaip bus galima jas  užsisakyti.

Ir daugelis kitų temų. Leidinį parsisiųsti pdf. formatu.