Skip to main content

Į nemokamus GPAIS mokymus registruotis galima jau dabar

Į nemokamus GPAIS mokymus registruotis galima jau dabar

Aplinkos ministerija paskelbė nemokamų Vieningos gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacinės sistemos (GPAIS) mokymų grafiką ir pradėjo registraciją į juos. Vietų skaičius grupėse yra ribotas, todėl atliekų tvarkytojai, darytojai, gamintojai ir importuotojai turėtų suskubti.

GPAIS pradės veikti nuo 2018 m. sausio 1 d. Aplinkos ministerija nuo 2017 m. lapkričio mėnesio organizuoja GPAIS išorinių vartotojų mokymus trimis temomis: „Gaminių, pakuočių tiekimo rinkai apskaita“, „Atliekų vežimo lydraščio ir atliekų tvarkymo apskaitos dokumentų rengimas“, „Atliekų vežimo lydraščio ir atliekų susidarymo apskaitos dokumentų rengimas“. Mokymų datos ir laikai pateikiamos prisegtame Priede.

Registracija į mokymus vykdoma siunčiant el. laišką adresu gpais@algoritmusistemos.lt. Laiške būtina nurodyti:

  • pageidaujamą mokymų temą;
  • dalyvio vardą, pavardę;
  • atstovaujamą juridinį asmenį;
  • kontaktinį el. pašto adresą;
  • kontaktinį telefono nr.

Mokymų grupių dalyvių skaičius yra ribojamas, todėl tam, kad būtų išvengta neproporcingo pasiskirstymo tarp skirtingų datų, užsiregistravę mokymų dalyviai bus priskirti konkrečiai dienai. Apie jam paskirtą mokymų datą dalyvis bus informuotas registracijos mokymams metu nurodytu elektroniniu paštu. Iškilus klausimams ar neaiškumams kreipkitės tel. 8 5 273 4181.

Plačiau apie tai skaitykite Aplinkos ministerijos tinklapyje: http://www.am.lt/VI/index.php#a/18874