Skip to main content

Kviečiame į seminarą „Įmonių aplinkosauginė atsakomybė”

Tvarus verslas, įmonių atsakomybė … frazės, kurios pastaruoju metu dažnai girdime, tačiau nelabai aišku, ar tai tikrai aktualu Jūsų įmonei?

Pradėti matuoti įmonės poveikį aplinkai nėra lengva, kai esi „verslas kaip įprasta“, kurio pagrindinis tikslas – uždirbti pelną.

O kaip yra iš tikrųjų? Į ką vis dėl to reikia atkreipti dėmesį, o kas tik skambi frazė? Ir svarbiausia, kas įmonėj už tai atsakingas? Vadovas? Produkto vadovas? Buhalteris, apskaitos specialistas dirbantis su GPAIS? O gal išorinė aplinkosaugos įmonė, kurią samdote ir manote, kad visas atsakomybes perleidžiate?

Pasimatykime Spalio 20 dieną  10.00 val. nuotoliniame seminare ir aptarkime kas gi iš tikrųjų yra aplinkosauginė įmonių atsakomybė ir svarbiausia kaip nepasiklysti įstatymų ir reikalavimų pinklėse? Ką verta nuveikti, o ko ne?

Pranešėjai:

Rūta Lukenskienė – UAB „Aplinkosauga LT“ vadovė

Konsultuoja įmones aplinkosaugos klausimais: darbas GPAIS sistemoje, atliekų tvarkymas ir apskaita, įmonių importuojančių ir prekiaujančių automobiliais, padangomis, tepalais, filtrais, akumuliatoriais, baterijomis atsakomybė ir kt. Rūta trumpai peržvelgs dažniausiai pasitaikančias klaidas įmonėse, patars ir atsakys į Jums rūpimus klausimus.

Audronė Alijošiutė-Paulauskienė, tvarumo ekspertė, konsultantė, lektorė

Daugiau nei 15 metų konsultuoja verslo ir viešojo sektoriaus organizacijas, padeda spręsti klausimus, susijusius su tvarumo integravimu į verslo strategijas. Audronė apžvelgs kas iš tikrųjų yra aplinkosauginė verslo atsakomybė – ar tai tik nauja komunikacija, ar pokyčiai neišvengiami? Aptarsime kam ir kokie tvarumo rodikliai taps privalomi, ką būtina
nuveikti, kodėl tai verta daryti arba nedaryti?

 

Registracija į renginį – spausti čia.