Skip to main content

Papildomas atliekų surinkimas Anykščių rajone Svėdasų seniūnijoje

Papildomas atliekų surinkimas Anykščių rajone Svėdasų seniūnijoje

SVĖDASŲ SENIŪNIJOS GYVENTOJŲ DĖMESIUI!

Atsiprašome dėl birželio 22d. suplanuoto ir neįvykusio atliekų surinkimo Svėdasų seniūnijoje. Akcijos metu iš Anykščių savivaldybės seniūnijų gyventojų sulaukėme ir priėmėme nemažą atliekų kiekį, tad į Svėdasų seniūniją vyksime Birželio 26 d.

UAB „Žalvaris“ automobilis Jūsų lauks 9.00 – 10.00 val. prie Svėdasų seniūnijos.

Iš gyventojų bus nemokamai renkamos šios susikaupusios ir aplinkai pavojingos atliekos: automobilių akumuliatoriai, automobilių amortizatoriai, automobilių kuro, tepalo ir oro filtrai, panaudota alyva, baterijos (galvaniniai elementai), lengvųjų automobilių padangos (vienas gyventojas (transporto priemonės valdytojas) galės atiduoti ne daugiau kaip 2 naudotas padangas, todėl būtina su savimi turėti transporto priemonės registracijos pažymėjimą).

Atliekos priimamos tik iš fizinių asmenų ir tik lentelėje nurodytu laiku surinkimo vietoje perduodant jas UAB „Žalvaris“ vairuotojui. Palikti atliekas surinkimo vietoje griežtai draudžiama.

Įmonėms, ūkininkams informacija apie tinkamą alyvų ir apmokestinamųjų gaminių atliekų tvarkymą teikiama tel. 8 687 95 159 arba el. paštu info@agia.lt.