Skip to main content

Vebinaras | „Darbas GPAIS: sklandus 2023 m. uždarymas ir rami 2024 m. pradžia“.

Vebinaras | „Darbas GPAIS: sklandus 2023 m. uždarymas ir rami 2024 m. pradžia“.

Mieli AGIA nariai,

Gruodžio 14 d. (ketvirtadienį) 10.00 – 11.30 val. organizuojame vebinarą „Darbas GPAIS: sklandus 2023 m. uždarymas ir rami 2024 m. pradžia“.

Įmonėms dažnai kyla aplinkosauginių iššūkių, vienas jų – darbas Vieningoje gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacinėje sistemoje (GPAIS).

Kadangi metai jau baigiasi, ypač svarbu pasitikrinti, kad suvesti duomenys būtų teisingi ir nekiltų klausimų teikiant metines ataskaitas ir mokesčio už aplinkos teršimą deklaracijas. Būtent tai aptarsime susitikimo metu – ko nepamiršti teikiant metines ataskaitas ir į ką atkreipti dėmesį pradedant darbus kitais metais, bei kaip tinkamai užpildyti taršos mokesčių deklaracijas:

  • Sklandus 2023 m. uždarymas.
  • Rami 2024 m. pradžia.
  • Atliekų sutvarkymą įrodantys dokumentai ir mokesčio už aplinkos teršimą deklaracijų užpildymas.

Žiniomis dalinsis Edita Vincevičiūtė – Svirskė. UAB „Biosistema“ aplinkosaugos specialistų grupės vadovė, dirbanti su įvairaus profilio įmonėmis visoje Lietuvoje, turinti daugiametę praktinę aplinkosauginės dokumentacijos rengimo patirtį. Lektorė, vedanti aplinkosauginius seminarus verslo subjektams visoje Lietuvoje.

Seminaro trukmė: 1 val. 30 min.

Vieta: Zoom platforma. Registracijos nuoroda: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_51vLD62SQBusY8ywI-hHdA#/registration

Jei numatytą dieną negalėsite sudalyvauti vebinare, rekomenduojame vistiek užsiregistruoti. Pasidalinsime video įrašu, kuris bus prieinamas iki gruodžio 31 d.