Skip to main content

VISKAS PRASIDEDA NUO APLINKOSAUGOS ŽINIŲ IR ĮGŪDŽIŲ!

Savo veikla siekiame supažindinti visuomenę bei verslą su automobilinių atliekų rūšimis ir tinkamo jų tvarkymo svarba. Norime tapti išsamiu gidu, patariančiu, kaip taisyklingai tvarkyti, rūšiuoti ir utilizuoti automobilines atliekas.  Tikime, kad mums visiems rūpi, kokia aplinka mus supa ir kokią ją paliksime ateities kartoms.

Visuomenės informavimo medžiaga gyventojams

Edukacinis lankstinukas

Išsami informacija gyventojams apie tai, kur ir kaip ir kur atiduoti atiduoti nusidėvėjusias automobilio detales (kuro, oro, tepalo filtrus, amortizatorius, akumuliatorius, padangas) galvaninius elementus, ar seną, nebevažiuojantį automobilį. Šį leidinį galima parsisiųsti tiek elektroniniu pdf. formatu, tiek spausdintą variantą, pildant žemiau puslapyje esančią užsakymo formą.

Baneris

Šis baneris skirtas savivaldybių internetinėms svetainėms. Gali būti parengtas pagal individualius išmatavimus, kuriuos reiktų nurodyti pildant užsakymo formą. Talpinant banerį internetinėje svetainėje, rekomenduojame informaciją nukreipti į šią nuorodą, kur lankytojai ras visą informaciją apie taip kaip tinkamai tvarkyti apmokestinamųjų gaminių ir alyvos atliekas. Nuoroda – https://agia.lt/kur-ir-kaip-naudoti-atliekas/ 

Aktuali informacija vykdantiems autoservisų veiklą (ypač šią veiklą vykdantiems pagal individualios veiklos pažymą)

Edukacinis lankstinukas

Valstybinės mokesčių inspekcijos duomenimis (VMI), 2023 metais Lietuvoje asmenų, kurie yra registravę individualią veiklą pagal pažymą ir nurodžiusių transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto veiklą kaip pagrindinę, iš viso yra per 7 tūkst. Tuo tarpu vieningoje gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacinėje sistemoje (GPAIS) registravosi per 2500 juridinių ir fizinių asmenų, vykdžiusių automobilių techninės priežiūros ir remonto veiklą ir tvarkančių atliekas. Labai svarbu, jog visi besiverčiantys transporto priemonių remonto veikla išsamiai susipažintų su aplinkosauginiais reikalavimais aktualiais jų verslui.

Baneris

Šis baneris skirtas savivaldybių internetinėms svetainėms. Gali būti parengtas pagal individualius išmatavimus, kuriuos reiktų nurodyti pildant užsakymo formą. Talpinant banerį internetinėje svetainėje, rekomenduojame informaciją nukreipti į šią nuorodą, kur lankytojai ras visą informaciją apie taip kaip tinkamai tvarkyti apmokestinamųjų gaminių ir alyvos atliekas. Nuoroda – https://agia.lt/wp-content/uploads/2023/09/Atsakingo-serviso-atmintine.pdf 

Užsisakykite jus dominančią informacinę medžiagą