Skip to main content

VISKAS PRASIDEDA NUO APLINKOSAUGOS ŽINIŲ IR ĮGŪDŽIŲ!

Savo veikla siekiame supažindinti visuomenę su automobilinių atliekų rūšimis ir tinkamo jų tvarkymo svarba. Norime tapti išsamiu gidu, patariančiu, kaip taisyklingai tvarkyti, rūšiuoti ir utilizuoti automobilines atliekas.  Tikime, kad jums rūpi, kokia aplinka jus supa ir kokią ją paliksite ateities kartoms.

Atmintinė vairuotojams apie pavojingųjų atliekų tvarkymą

KAIP TEISINGAI ELGTIS SU PAVOJINGOMIS ATLIEKOMIS?

Alyvas /tepalus, visų rūšių filtrus, amortizatorius, akumuliatorius palikite transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto paslaugas teikiančiose įmonėse, jeigu automobilius remontuojate tuose servisuose.
Jei automobilį remontuojate patys, susidariusias atliekas galite atiduoti ir į stambiagabaričių atliekų aikšteles: www.gamta.lt. Prieš vežant atliekas į artimiausią aikštelę, reikėtų pasitikslinti, kokias atliekas ji priima, nes skirtingose aikštelėse priimamos skirtingos atliekos.
Taip pat šias pavojingąsias atliekas iš gyventojų surenkame organizuojamų akcijų metu. Sekite mūsų naujienas.
Nusidėvėjusias padangas galima nemokamai atiduoti padangų platinimo/įsigyjimo vietose tuomet, kai atiduodamos padangų atliekos skirtos tam pačiam transporto priemonės tipui ir jų yra tiek, kiek perkama naujų.
Netinkamas naudoti baterijas ir galvaninius elementus reikia palikti specialiose surinkimo talpose, kurios pagamintos taip, kad jose surinktos išeikvotos baterijos nekeltų pavojaus aplinkai ir visuomenės sveikatai. Apsilankyk www.senosbaterijos.lt, rask artimiausią baterijų surinkimo tašką savo mieste.
Turite seną, nebenaudojamą automobilį? Susisiekite su mumis – pasirūpinsime, kad sena transporto priemonė būtų saugiai utilizuota: info@agia.lt arba +370 687 95159

Mūsų senų, nevažiuojančių automobilių tvarkytojų tinklas.