Skip to main content

Seminarai būsimiems automechanikams

Būsimiesiems automechanikams organizuojami seminarai apie aplinkosauginius reikalavimus servisuose ir dirbtuvėse

Perkeliant tvarumo idėjas į įmonių ir organizacijų veiklų praktiką, dėmesys taršai vis aktualesnis. Tam įtakos turi ne tik noras išsaugoti gamtą, klientų lūkesčiai, bet ir griežtėjantis reguliavimas. Nuo 2023 metų pradžios, Vyriausybės nutarimu, visos valstybinės perkančios organizacijos privalo užtikrinti, kad jų įsigijimai būtų vertinami ir pagal pardavėjo ar paslaugos teikėjo poveikį aplinkai bei klimato kaitai.

Mokymuose būsimiems automechanikams  Autogamintojų ir importuotojų asociacijos (AGIA) atstovai pristato augančius reikalavimus aplinkosaugai bei dėl to atsirandančius profesinius iššūkius.

Natūralu, jog aplinkos apsaugai skiriant vis daugiau dėmesio didėja ir darbuotojų, išmanančių šią sritį, poreikis. Būtent todėl profesinėse mokyklose atkreipiamas dėmesys į kursus ir mokymosi programas, kuriose akcentuojamos tvarios praktikos bei ekologiškos technologijos.

AGIA paskaitų metu būsimi autoservisų darbuotojai susipažįsta su  gamintojo  atsakomybės principu, kam jis taikomas, sužino, kokie reikalavimai galioja naujai steigiamiems autoservisams bei kokios asmenų, užsiimančių transporto priemonių remontu bei priežiūra, teisės ir pareigos.

Tyrimai rodo, kad bemaž 70 proc. globalių vartotojų teigia, jog jiems rūpi tvarumas renkantis pirkinį ar paslaugas, o net kas ketvirtas boikotuoja tuos prekių ženklus, kurie neatskleidžia savo socialinių pažiūrų. Būtent tai lemia, kad įmonės ir verslai priversti reaguoti, siekia, jog jų produktai bei paslaugos būtų draugiški ekosistemoms. Akivaizdu, jog ateityje skatinimas mažinti savo ekologinį pėdsaką tik didės.

Norite prisijungti?
Susisiekite su mumis.

Vardas, Pavardė
Untitled(Required)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Rita Zdanevičienė
Autogamintojų ir importuotojų asociacijos vadovė

Tel. nr.: +370 687 95 159
El. paštas: info@agia.lt